Jump to content
Sign in to follow this  
chisca

reclamatie

Recommended Posts

1. Nickname-ul tău:chisca
2. Nickname-ul reclamat:_VnN
3. Ce grad deține acesta?:manager
4. Ce a făcut reclamatul?:abuz 
5. Pe ce secțiune?:ass
6. Dovadă (screenshot / video):

7. Alte precizări?=)

8 minutes ago, HellOMadaFaka said:

:contra:Era afk omu pe gm 1 , are voie atata timp cat nu se bate si nu incurca alti jucatori

unde e ma afk daca nu vezi le da tp jucatorilor si dupa e in god si loveste alti playeri =))))

Din câte știam eu când eram în staff înainte sa ma retrag cei de la operator în sus au voie cu GM God sau fly dacă nu fac PVP dar nu știu dacă mai e la fel pe urmare nu dau niciuna 

28 minutes ago, Lochnessbeast said:

Din câte știam eu când eram în staff înainte sa ma retrag cei de la operator în sus au voie cu GM God sau fly dacă nu fac PVP dar nu știu dacă mai e la fel pe urmare nu dau niciuna 

ar cam trebuii sa va uitati pana la final cred ca se vede clar ca incepe sa dea in playeri....

1 hour ago, HellOMadaFaka said:

:contra:Era afk omu pe gm 1 , are voie atata timp cat nu se bate si nu incurca alti jucatori

Nu te-ai uitat la tot video sau la ce te-ai uitat ?

Sincer nu stiu ce sa zic :)) se juca si el cu amicii lui 😮 doar ca pnm e manager nu grad cumparat

si mi se pare destulde ciudat ca le permit sa foloseasca  itemele accesate de op

Ronaldo deja e full pe assasin si are doar 24 de ore 🙂

Daca erau donatori mai ziceam dar ei au op ca sa intretina serverul

:pro:

Edited by Smokerbooo

Mi s-a intamplat si mie sa mi se faca o reclamatie pe acest tip de "abuz" si de unii care imi dadeau pro aiurea, dar aici "pro-ul" nu este aiurea fiindca DA AVEM VOIE SA STAM PE GOD DACA NU DAM IN PLAYERII SAU CHIAR SA ZBURAM PE HARTA DAR SA NU COLECTAM, dar pe video se vede cum da in el la final, chiar si daca a fost cu prietenul lui, sau a uitat god-ul, scz Vnn_

:pro: 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this