Jump to content
Sign in to follow this  
Lochnessbeast

Salutare bajetii

Recommended Posts

Da da știu model nerespectat poate și locație greșită voiam sa va salut pe toți și va urez mult succes în staff 

În vara poate voi reveni ca helper chiar îmi pare rău că am ieșit dar acum nu mai e cale de întoarcere ca dacă m ar primii cu gradul meu înapoi as întra pe loc căci am avut o problema personala și am decis sa ies 

Nvm sall

Ok ai fost staff , nu exista o locație sau un model, o fost vina ta că ți ai luat remove, din abuz uri, oricum când vrei sa revii, încearcă

11 hours ago, Septy_FTW said:

Ok ai fost staff , nu exista o locație sau un model, o fost vina ta că ți ai luat remove, din abuz uri, oricum când vrei sa revii, încearcă

Nu mi am luat remove dacă vrei sa știi am fost doar pe God și nu știam ca nu e voie cu fly dar nu mai aveam timp sa joc și nici pc ul nu era cu mine ca dacă mai rămâneam 5 zile luam 1 unwarn și as vi avut doar un warn dar eu am ieșit nu am luat remove

Acum 10 ore, Lochnessbeast a spus:

Nu mi am luat remove dacă vrei sa știi am fost doar pe God și nu știam ca nu e voie cu fly dar nu mai aveam timp sa joc și nici pc ul nu era cu mine ca dacă mai rămâneam 5 zile luam 1 unwarn și as vi avut doar un warn dar eu am ieșit nu am luat remove

Nu luai când iei warn ți se resetează și stai calm, luai e greu sa stai cu 2 din 3 și Av și citește regulamentul sau întreabă când nu știi cv