Sari la conținut
Știri
  • Fun.MultyPlay.ro
  • LA 500 MEMBRII PE FORUM PREGATIM UN MEGA CONCURS !
  • EVENT IN FIECARE SAMBATA SI DUMINICA
Dulk1ck

Cerere rank Dulk1ck

Recommended Posts

Nume: Dragos
Vârstă: 15 ani
De ce aplici pentru acest grad: Pt ca am fost destul de activ pe forum,stiu regulamentul pe de rost
Experienţă de moderare: 5 luni
Număr de posturi: 100
Descriere în minim 2 rânduri>Da , am warn , dar asta s-a intimplat acum 2 luni.Mi-am dat seama de greseala facuta si promit sa nu o repet.In rest , sunt un baiat obisnuit din Chisinau cu o viata obisnuita , imi place sa socializez cu oamenii ,nu-mi place cind sunt mintit si nu accept sa fiu injosit intr-un fel doar pt ca sunt cum sunt eu.Joc pe server de foarte mult timp dar in ultimul timp(perioada din ianuarie pina in prezent) am fost foarte activ.Am multa experienta in minecraft si inteleg ca nu oricine nu se naste pro si imi place sa-i indrum pe jucatorii noi .Peace.

Nush, am hero-global macar rank de donator ?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare dar ai niste greseli gramaticale si asa ceva nu se prea acceapta de la mine ai un contra!

Partajează acest post

Link spre post

Contra , 1 greseli gramaticale , 2 ai warn ,3 pe skypvp acum ceva timp aveai sabii dupe , am si playeri care cofrima ca au itm de la tn , nu am dovada fix ca nu am avut obs-ul on.

:contra:

Partajează acest post

Link spre post
Acum 37 minute, xWinterHD a spus:

Contra , 1 greseli gramaticale , 2 ai warn ,3 pe skypvp acum ceva timp aveai sabii dupe , am si playeri care cofrima ca au itm de la tn , nu am dovada fix ca nu am avut obs-ul on.

:contra:

1.Pretentiile nu la mn ci la prof.Oricum mi se pare ca am scris destul de corect din punct de vedere gramatical.

2.Am explicat care e treaba cu warn-ul.A fost acum mult timp si aveam multe ss si am fct la toti reclamatie in acelasi timp .Nu spun ca-s nevinovat , zic doar ca nu o consider asa mare problema.

3.Vorbim de forum nu de server acum.Nu poti sa ma acuzi de ceva daca  nu ai dovezi.Oricine poate sa zica ca a luat iteme de la x sau y . Eu joc cinsit, cel putin pe skypvp.

Peace

Partajează acest post

Link spre post
Acum 4 ore, Jake a spus:

Fara suparare dar ai niste greseli gramaticale si asa ceva nu se prea acceapta de la mine ai un contra!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 7 ore, Jake a spus:

Partajează acest post

Link spre post
Acum 20 ore, Jake a spus:

Partajează acest post

Link spre post

:contra:, ai multe greșeli gramaticale, fără supărare, ești mai mare decât mine cu 4 ani, nu crezi că te-ar pune puțin pe gânduri să te corecteze un copil de 11 ani? Hai să fim serioși, înjură-l puțin pe profu' să te învețe mult mai bine limba română. Nu-s rău dar... Pentru traducere apăsați tasta 1...
#nohate

Partajează acest post

Link spre post
La 14.05.2018 la 14:10, Dulk1ck a spus:

Nume: Dragos
Vârstă: 15 ani
De ce aplici pentru acest grad: Pt ca am fost destul de activ pe forum,stiu regulamentul pe de rost
Experienţă de moderare: 5 luni
Număr de posturi: 100
Descriere în minim 2 rânduri>Da , am warn , dar asta s-a intimplat acum 2 luni.Mi-am dat seama de greseala facuta si promit sa nu o repet.In rest , sunt un baiat obisnuit din Chisinau cu o viata obisnuita , imi place sa socializez cu oamenii ,nu-mi place cind sunt mintit si nu accept sa fiu injosit intr-un fel doar pt ca sunt cum sunt eu.Joc pe server de foarte mult timp dar in ultimul timp(perioada din ianuarie pina in prezent) am fost foarte activ.Am multa experienta in minecraft si inteleg ca nu oricine nu se naste pro si imi place sa-i indrum pe jucatorii noi .Peace.

Nush, am hero-global macar rank de donator ?

1.Nu folosesc diacritice pentru ca nu am tastatura in romana.

2.In Moldova se foloseste i din i nu din a si nu sunt obisnuit sa scriu cu i din a

3.Am multa experienta in minecraft si inteleg ca nimeni nu se naste pro si imi place sa-i indrum pe jucatorii noi*

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.