Heide89

Reclamatie catre DyanaGyp

Recommended Posts

Numele tau Heide89
- Numele celui reclamat DyanaGyp
- Data si ora marti 9 oct 2018 ora 16:36
- Descrierea faptei  Aceasta domnisoara a furat identitatea unei persoane mature de 34 de ani, mai exact cnp-ul pentru a primi helper de SkyBlock normal
- Dovada print atasat acestei postari 
- De ce faci aceasta reclamatie? in primul rand a mintit si a furat datele unui buletin ce nu ii apartine, fac aceasta reclamatie pentu ca nu are varsta de 14 ani sa primeasca grad
- Concluzie? Concluzia mea sincera este sa primeasca remove la grad, categoric. 

dianitled.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puma, iarta-mi greseala, am vrut doar sa punctez sectiunea unde sa se ia masuri. 

Partajează acest post

Link spre post

Îmi dau seama că ai făcut 2 reclamații pe secțiuni diferite, dar o să-ți dau pro pentru că știu că DyanaGyp are 12-13 ani și încearcă să se dea la toți staff-managerii doar ca să ia grad! Am poze și numărul ei drept dovadă!

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 32 minute, p1nGu a spus:

Îmi dau seama că ai făcut 2 reclamații pe secțiuni diferite, dar o să-ți dau pro pentru că știu că DyanaGyp are 12-13 ani și încearcă să se dea la toți staff-managerii doar ca să ia grad! Am poze și numărul ei drept dovadă!

In cealalta relamatie doar am vrut sa o demasc si sa arat cine e cu adevarat, are nu stiu cate fete, iar  in reclamatia asta cer remove deoarece  un Helper nu fura buletine si se da drept alcineva, asta nu e comportament "responsabil" ... (chiar ea a scris asta in descriere la cerere helper)

Partajează acest post

Link spre post

Reclamatia a fost inchisa in partea cealalta cu rezolvare deci nu mai are rost aici.

Partajează acest post

Link spre post

eu nu inteleg ce tot ii iei partea? faci ceva cu minora aia  pe messenger de tot sari la fiecare post sa ii iei apararea?  stii ca treaba asta se pedepseste penal..... acolo o demascam aici  spun sa ii dea remove la grad

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca cineva vrea sa fie jignit "ba inteligentule" am inteles de la amicii tai ca asta e cea mai mare jignire pt tine deoarece nu stii ce inseamna ,daca te trimiteam la origine ziceai ca-s nesimtit si totusi parintii mei m-au educat bine la tine se vede lipsa celor 7 ani ,aia in care trebuia totusi cineva sa te educe , dar ori ai capu tare ori cineva a dat err.

Succes in viata si fii putin mai inteligent ca tara geme de studenti🤣🤣🤣

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 minute, Nohart_s a spus:

Cred ca cineva vrea sa fie jignit "ba inteligentule" am inteles de la amicii tai ca asta e cea mai mare jignire pt tine deoarece nu stii ce inseamna ,daca te trimiteam la origine ziceai ca-s nesimtit si totusi parintii mei m-au educat bine la tine se vede lipsa celor 7 ani ,aia in care trebuia totusi cineva sa te educe , dar ori ai capu tare ori cineva a dat err.

Succes in viata si fii putin mai inteligent ca tara geme de studenti🤣🤣🤣

Nu inteleg ce ai cu el? Chiar ii dau dreptate lui Heide... Faci ceva cu ea pe skype/discord/mess de ii iei apararea? Aici jucam Minecraft de distractie nu sa ne stricam zilele si sa apara toate "fufele" care dau poze "nude" si iau up / grad pe ele... nu mi se pare corect.. + cand vorbesti imi aduci aminte de andreid ala cu cei "38 de ani ai lui" 

Nu stiu cat de bine te-au educat pe tine parintii tai dar vad ca nu ai fi prea mare si te dai cam inteligent dar chiar nu vad aceasta "inteligenta"

"tara geme de studenti" - mda.. chiar nu cred ca ai dreptul tu de a spune asta.. vrei sa te oferi? du-te frate si mai fa o data facultatea/liceul... ce treaba ai cu el? Nu cred ca ti-a facut nimic tie ci doar i-a facut reclamatie Dyanei ceea ce te-a calcat pe "nervi" si ai venit aici sa te plangi ca nu ai unde altundeva..

Da-mi add pe discord : AlexutzuFTW#2410 sa nu faci post-hunt aici si spune-mi si mie de ce ii iei apararea Dyanei? Chiar as vrea sa stiu si eu..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum