Jump to content
Sign in to follow this  
capitanujrr

Reclamatie AndrewWasHere

Recommended Posts

1. Nickname-ul tău:Capitanujrr
2. Nickname-ul reclamat:AndrewWasHere
3. Ce grad deține acesta?:Helper cred.
4. Ce a făcut reclamatul?:Mute aiurea.
5. Pe ce secțiune?:Skyblock easy.
6. Dovadă (screenshot / video):
https://imgur.com/a/HmMJRdc
7. Alte precizări?:Am scris de 3 ori intr-un minut ca am blocuri dmd in /ah dar din cauza ca nu vb nmn pe chat i-sa parut lui ca e spam domne, si dupa i-a zis acel baiat ca se lasa ca este staful prea jegos si ii da mute o zi, tot la el se referea.

:pro:

Deoarce spam-ul se pune atunci cand apesi t si toate 3 sunt incadrate in poza sa nu dai scroll

daca andrew vine cu dovada o sa-mi schimb votul

Sefule nu am spamat msg unu dupa altu a fost gen 20 30 sec intre ele dar mna sper sa fi avetizat nu este prima data cand imi dai warn cand fac spam de 2 ori nu de 3 wtf...

Acum 9 minute, capitanujrr a spus:

Sefule nu am spamat msg unu dupa altu a fost gen 20 30 sec intre ele dar mna sper sa fi avetizat nu este prima data cand imi dai warn cand fac spam de 2 ori nu de 3 wtf...

ai citit vreodata regulamentu fiinca acolo scrie clar ca nu ai voie s-a faci reclamatie daca nu ai primit tu

accel mute/ tu imi faci reclamatie pentru ca am dat 1 d mute =24 ore pentru jignire staff deci intr-un fel esti post hunter

Chiar acum, capitanujrr a spus:

@AndrewWasHeremy friends ti-am facut post pt ca mi-ai dat mute aiurea si am pus dovada si la baiatu acela ca mi-sa ca ai dat mute airuea 1D

nu am dat mute aiurea a jignit staff te poti uita si in dovada

:contra:   @capitanujrr , acum am revizuit tot, acel spam a fost intrerupt de chestii ale server-ului ce nu se pun, altfel prindea toata poza, 
Jocuri, vote system, kick-ul doar o persoana a scris, si spam-ul nu e necesar sa fie ne-ntrerupt

Si despre jignire staff, NU AI VOIE SA FACI RECLAMATIE DACA N-ai primit TU MUTE-UL , daca ai fi facut decat la mute-ul al 2-lea (jignirea) ai fi primit ban, nu era nevoit decat pt spam sa dea...

Edited by Septy_FTW

Acum 1 minut, Septy_FTW a spus:

Zic :pro: din cauza jignirii staff, nush ce sa zic, "jeg"

am primit si eu mute pentru faza jeguri cand am zis unu-i helper care a luat remove acm 1 luna ce jeg esti ... si mio dat mute 24h deci 

"Jeg" nu stiu ce sa zic despre asta.

Acela nu a fost spam . Spamul sunt 3 propozitii / cuvinte aproape identice intrerupte sau neintrerupte , singura chestie la spam este sa prinzi cele 3 propozitii pe chat intr-o singura poza.

Acum 9 minute, bo0kie3 a spus:

"Jeg" nu stiu ce sa zic despre asta.

Acela nu a fost spam . Spamul sunt 3 propozitii / cuvinte aproape identice intrerupte sau neintrerupte , singura chestie la spam este sa prinzi cele 3 propozitii pe chat intr-o singura poza.

A fost intrerupt de sistemele server-ului, ce nu se pun decat o persoana a scris deci imposibil sa treaca 30s.

Edited by Septy_FTW
  • Thanks 1

Acum 1 minut, capitanujrr a spus:

@Septy_FTWdaca nu se ia in considerare poza ca i-a dat si la baiatul acela mute aiurea macar muteu' meu se ia

Am spus si de el, frate, :contra:  pt ca a fost spam decat o persoana a intervenit intre tine si ala. si sv-ul.

1. Eu sunt :contra:, acela clar este spam, mesajele nu sunt intrerupte de alti playeri. 

2. Da, jeg este o jignire, deci mute ul este acordat corect . 

2 hours ago, iBaz4kpl said:

1. Eu sunt :contra:, acela clar este spam, mesajele nu sunt intrerupte de alti playeri. 

2. Da, jeg este o jignire, deci mute ul este acordat corect . 

in a 2 poza a comentat Roxirp ceva deci nu este spam... stau sa ma bat la cap cu voi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this