Jump to content
Sign in to follow this  
Cayden

Ban Appeal

Recommended Posts

1. Numele tău:Cayden

2. Nickname-ul tău:Cayden

3. Cine ți-a dat ban?:BalkanBoy

4. Ce grad avea acesta?:Moderator

5. Cu ce motiv ai primit ban?:hack

6. Dovadă:https://imgur.com/V5iBquQ

7. Pe ce secțiune?:KitBattle

8. Alte precizări?:Nu folosesc hack, sunt legit. Est a duoua oară când am fost ban. Te rog sa face Screen Share, nu ban fără dovezi.

Acum 9 ore, x_Buddy_X a spus:

nu ai voie cu forge...

contra.png.f70402b8983382e1930984b513a08ec4.png

informeaza-te inainte sa vorbesti  ,forge-ul este permis , insa nu toate modurile sunt , doar cele legale care nu iti aduc un avantaj tie.

Regulament gameplay:

1. Nu aveți voie să folosiți orice fel de hack / mod / cod / tool / programari la periferice (macro) / ce vă poate oferi avantaje necinstite în joc. Singurele mod-uri permise sunt optifine, better fps, precum și moduri de pvp gen laby mod, 5zig, skull project, etc. - Sancțiune: BAN 7D

Tu chiar aveai hack!

BalkanBoy nu e roman si nu stie cum sa umble pe forumul acesta asa ca o sa imi dea mie pozele in dicord si le voi posta aici eu !

astept sa imi dea  in pv balkan

BalkanBoy e de ajutor ma ajutat si pe mine pe survival 1,8 dar e englez voi nu stiti 😄 cred ca de la voi are gradul  ;))

balkanboy poate da translate la site-ul asta, si alta e ca ma gandeam ca nu a vazut cand ifreeve a zis sa puna dovezile si mam dus la el pe 1.8 si iam explicat ca trebe sa puna dovezile pentru banu acordat lu cayden, am intrat si am zis in chat "balkanboy" si el a zis "yes" si dupa iam zis de dovezi si chestii si el ma ignorat dupa, nu conta ce iam zis, ma ignorat, care ma face pe mine sa cred ca el defapt nu are dovezi. 

Acum 20 minute, raduz123 a spus:

balkanboy poate da translate la site-ul asta, si alta e ca ma gandeam ca nu a vazut cand ifreeve a zis sa puna dovezile si mam dus la el pe 1.8 si iam explicat ca trebe sa puna dovezile pentru banu acordat lu cayden, am intrat si am zis in chat "balkanboy" si el a zis "yes" si dupa iam zis de dovezi si chestii si el ma ignorat dupa, nu conta ce iam zis, ma ignorat, care ma face pe mine sa cred ca el defapt nu are dovezi. 

👍🏽

12 hours ago, GabiLupu said:

informeaza-te inainte sa vorbesti  ,forge-ul este permis , insa nu toate modurile sunt , doar cele legale care nu iti aduc un avantaj tie.

Regulament gameplay:

1. Nu aveți voie să folosiți orice fel de hack / mod / cod / tool / programari la periferice (macro) / ce vă poate oferi avantaje necinstite în joc. Singurele mod-uri permise sunt optifine, better fps, precum și moduri de pvp gen laby mod, 5zig, skull project, etc. - Sancțiune: BAN 7D

Nu vad sa scrie 🤔 ceva de forge acolo 

si nu are poza la moduri deci :)) clar avea ceva ca activa toate alarmele posibile 

• Thanks 1

Acum 4 minute, Smokerbooo a spus:

Nu vad sa scrie 🤔 ceva de forge acolo 

si nu are poza la moduri deci :)) clar avea ceva ca activa toate alarmele posibile 

Deci, vom ignora faptul că puteți utiliza Vape? 
există mai multe moduri de cheat, numai cu mods
Edited by Cayden

Acum 1 minut, Smokerbooo a spus:

Bai eu te-am filmat :)) dar nu mi se parea cine stie ce cat sa-ti dau ban 

Oh da? Iuta-te la asta. 

Chiar acum, Smokerbooo a spus:

Frumos auto clicker , bine ca ai dat filmare 😂

asta ici eu nu eram

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this