Reclamatie Septy_FTW

1. Nickname-ul tău: GhostDragon903
2. Nickname-ul reclamat: Septy_FTW
3. Ce grad deține acesta?: Moderator
4. Ce a făcut reclamatul?: mute gresit
5. Pe ce secțiune?: assassins
6. Dovadă (screenshot / video): https://imgur.com/OmKOiGK
7. Alte precizări?: 10. Nu aveți voie să spamați / înjurați / prelungiți sau să folosiți CAPS în mesageria privată (/pm). - Sancțiune: MUTE 10 MIN

Re: Reclamatie Septy_FTW

A cersit in msg chestia asta se poate verifica in consola pt ca nu mai am dovada.Si am uitat sa introduc chestia aia acolo, Mi-a cerut si sa abuzez. Am uitat sa introduc la motiv,Si a folosit si comanda /er (Sa scrii in msg chiar si daca ai mute)
Imagine

SeptyIsHere scrie:
17 Mai 2019, 14:28
A cersit in msg chestia asta se poate verifica in consola pt ca nu mai am dovada.Si am uitat sa introduc chestia aia acolo, Mi-a cerut si sa abuzez. Am uitat sa introduc la motiv,Si a folosit si comanda /er (Sa scrii in msg chiar si daca ai mute)
putin imi pasa de ce ai uitat tu sa faci , ai dat mute gresit si timp gresit , eu ti-am zis , intai citeste regulamentul dupa vii si dai mute/ban copile

Hm... Tu nu aveai mute 24h pt jignire staff si kick 1/3 pentru helpop aiurea??? , Pentru ca nu ai respectat regulamentul? Deci nu ma lua te rog cu mai citeste regulamentul copile ca nici tu nu l-ai citit ca altfel nu ai fi scris aceea chestie.
Imagine

SeptyIsHere scrie:
17 Mai 2019, 14:38
Hm... Tu nu aveai mute 24h pt jignire staff si kick 1/3 pentru helpop aiurea??? , Pentru ca nu ai respectat regulamentul? Deci nu ma lua te rog cu mai citeste regulamentul copile ca nici tu nu l-ai citit ca altfel nu ai fi scris aceea chestie.
ba copile , ce p*m vr , nu stii regulamentul si vii la mine ? ia stai drq cuminte , daca tu esti prea prost si te respinge orice membru de pe server , ca zici mereu " Da dc ma omori? / Da dc imi dai target? / Da dc nu ma lasi in pace?" cplm vr sa faci ma , te crezi p**a lu ma-ta sau care e faza? ti-a dat ma-ta acadele ca sa vb?

SeptyIsHere și GhostDragon903 primiți fiecare câte un AV (avertisment verbal) pentru nerespectarea regulamentului forumului disponibil mai jos. Orice altă postare fără sens sau cu orice interpretare de ceartă va fi sancționată imediat. Așteptați soluționarea reclamației și/sau cererea dovezilor de către cei responsabili.

https://www.multyplay.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=38
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------It's me, Kemi- :twisted:--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imagine
-------------------------------------------------------------
Închis

Înapoi la “Reclamații”