Re: [Cerere Unban] Temperature

Csf baiatule , nu te descurci cu 16 cps autoclickate =)) apai ai nevoie sa-ti bagi si un aim sa-mi faci ceva. Sper sa stergi jocul.
Fara sa vorbim despre faptul ca am primit vreo 15 ss-uri pana acum , de la tot staff-ul. Ai ajuns tu aici sa cumperi rank pe banii lu mama , ai si tu /ban. Fireste
Ultima oară modificat 17 Mai 2019, 21:50 de către Temperature, modificat 1 dată în total.

Re: [Cerere Unban] Temperature

Klug_Docoryst, primești AV (avertisment verbal) pentru nerespectarea regulamentului - https://www.multyplay.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=38

Am să vă rog să nu folosiți forumul pe post de free chat, deoarece nu este.
Așteptați, fără alte adăugiri, soluționarea sau cererea dovezilor de către cei responsabili în privința asta, altfel voi fi nevoit să acord și alte sancțiuni pentru nerespectarea regulamentului forumului.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------It's me, Kemi- :twisted:--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imagine
-------------------------------------------------------------
Închis

Înapoi la “Cerere UnBan”