Cerere Helper [Harvey]

Moderatori: Moderator, Manager

qStefanAdv_
Moderator
Moderator

Sâm Mai 23, 2020 10:42 am

Cu toate ca n-ai orele, voturile, ai anii, experienta, maturitatea si varsta necesara pentru ca administratia server-ului sa-ti ofere o sansa sa dedici server-ului o mica parte din timpul tau liber ajutandu-ne in dezvoltarea server-ului. Esti unul dintre singurii jucatori care trimit pe discord cand cineva injura sau nu e niciun staff si e haos, mereu ii chemi. Cererea este bine facuta, ma refer structural cat si sintetic. In unele cazuri, cred ca se pot face exceptii si sa se ofere sanse, nu cred ca sunt batute in cuie orele si voturile necesare, activitatea nu se masoara doar in ore, cu toate ca e adevarat, arata o ''vechime'' pe server.
:pro: daca cumva se intampla o minune si esti acceptat, as fi foarte suparat daca ne dezamagesti, nu pe mine, nu administratia, ci pe toti <3. Bafta mare!

EDIT:
Citind cu atentie voturile colegilor mei, il inteleg de ce ''S-A GRABIT'', avand in vedere faptul ca tot zice pe discord ca nu e nimeni pe OP-SkyBlock, recent ai dat o poza unde toti scriu ''Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'', era chat-ul asa, de asta ti-am dat pro. Bafta iar :)))

EDIT2:
Vreau sa-ti spun ca poti reveni cu mici ''UPDATE-URI'' in ceea ce priveste orele si voturile de pe server, poti updata pozele. (doar daca doresti)
-=/| =========== |\=-
Borned
to LEAD
everything.

-=\| =========== |/=-
qStefanAdv_
Moderator
Moderator

Sâm Mai 23, 2020 10:47 am

Cererea este facuta acum 2 zile, sau ceva de genu, ar fi foarte frumos daca in acest timp ai vota si ai face ore, sa stii ca, ca staff voturile sunt necesare, daca ai facut cererea si ai primit multe contra-uri, nu este niciun motiv sa nu mai joci, sau sa nu incerci sa intri in staff, incercarea moarte nare, bafta inca odata! Nu am zis ca nu intri, am zis doar sa nu fii descurajat de voturile care ti-au fost acordate. Bafta mare inca odata!
-=/| =========== |\=-
Borned
to LEAD
everything.

-=\| =========== |/=-
Harvey
Membru
Membru

Sâm Mai 23, 2020 11:01 am

qStefanAdv_ scrie:
Sâm Mai 23, 2020 10:47 am
Cererea este facuta acum 2 zile, sau ceva de genu, ar fi foarte frumos daca in acest timp ai vota si ai face ore, sa stii ca, ca staff voturile sunt necesare, daca ai facut cererea si ai primit multe contra-uri, nu este niciun motiv sa nu mai joci, sau sa nu incerci sa intri in staff, incercarea moarte nare, bafta inca odata! Nu am zis ca nu intri, am zis doar sa nu fii descurajat de voturile care ti-au fost acordate. Bafta mare inca odata!
Salut! Tin sa iti multumesc tie in special pentru votul de incredere acordat deoarece noi doi "avem un istoric" in comun, desi au trecut 3 ani de atunci mie inca imi pare rau pentru ce s-a intamplat si dupa cate ai vazut inca regret si imi cer scuze pentru cele intamplate. Eram un copil mic, imatur si dorinta de a conduce era mult mai mare decat respectul fata de persoanele din jurul meu.
Stiu prea bine ca, un vot negativ nu e intodeauna atat de negativ precum pare asadar nu m am lasat descurajat, inca ma joc pe server pentru ca o fac din placere nu pentru a obtine un grad.
#Update
https://prnt.sc/smag7g
https://prnt.sc/smaged
Towwy
Moderator
Moderator

Sâm Mai 23, 2020 12:56 pm

De la mine ai un vot pozitiv, dar voturile si orele sunt esentiale! Continua tot asa!
:pro:
Imagine
iFreeve
Administrator
Administrator

Sâm Mai 23, 2020 1:48 pm

:acceptat: :tc:
Imagine
Încuiat