Prezentare horia73

1. Nickname în jocuri: horia73
2. Numele tău: Horia
3. Vârstă: 15
4. Locație: Bucuresti
5. Ce pasiuni ai?: Ca principala pasiune a mea este Kartingul, un sport cu motor care m-a maturizat. Alte pasiuni sunt si plimbarile, mersul pe bicicleta si pe trotineta electrica.
6. Cum ai aflat de MultyPlay?: Am intrat pe un site de servere romanesti de minecraft, si am vazut acest server in top. Asa ca m-am alaturat.
7. Ce părere ai despre comunitate la prima vedere?: O comunitate prietenoasa, care are potential in dezvoltarea acestui server.
8. Ce alte jocuri mai joci?: Rainbow Six Siege, CS:GO , Euro Truck SImulator 2, Brawlhalla, Formula 1, Project Cars 2, Dirt Rally, Dirt 4, Rocket League, PUBG si GTA 5
9. Cum te-ai descrie în câteva cuvinte?: Un tip fericit, pentru ca in curand voi descoperi o lume noua si anume licuel. Sunt fericit ca am trecut de primul examen din viata mea. De obicei, imi petrec timpul afara cu prietenii.
10. O poză cu tine (opțional): https://www.instagram.com/p/BwhcNPmHVFH/
11. Alte precizări: Nope ;)

Re: Prezentare horia73

Bine ai venit
== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ==
====== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ======

========== OWNER & STAFF-MANAGER ==========

Re: Prezentare horia73

:tc:
== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ==
====== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ======

========== OWNER & STAFF-MANAGER ==========
Închis

Înapoi la “Bine ați venit!”