Hello!

1. Nickname în jocuri: Remus_Vlad
2. Numele tău: Remus
3. Vârstă: 16 ani
4. Locație: Germania
5. Ce pasiuni ai?: Imi place sa fotografiez, sunt designer si desigur gamingul :)
6. Cum ai aflat de MultyPlay?: Am jucat acuma mult timp pe server si mi-am adus aminte de el ...
7. Ce părere ai despre comunitate la prima vedere?: Oameni de treaba un staff foarte bun.
8. Ce alte jocuri mai joci?: Fortnite
9. Cum te-ai descrie în câteva cuvinte?: De treaba, amuzant, prietenos
10. O poză cu tine (opțional): nu dau aici....darr puteti sa ma gasiti pe instagram: remus_vlad :)) dau follow back
11. Alte precizări: nu

Re: Hello!

Hi
=========================== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ===========================
===================================== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight =====================================

=============================== ADMINISTRATOR & STAFF-MANAGER ===============================

Re: Hello!

:tc:
=========================== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ===========================
===================================== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight =====================================

=============================== ADMINISTRATOR & STAFF-MANAGER ===============================
Închis

Înapoi la “Bine ați venit!”