Prezentare IvanNikolaev

1. Nickname în jocuri: IvanNikolaev.
2. Numele tău: Mitru Alexandru Cristian.
3. Vârstă: Voi implini 14 ani.
4. Locație: Jupani.
5. Ce pasiuni ai?: Gamingul si sporturile extreme.
6. Cum ai aflat de MultyPlay?: Sincer, e o povest lunga, de pe google :D , am mai jucat acum multi ani sub numele de AlexPRO21 , k1nGuletzZ , etc, dar acum revin in forta!.
7. Ce părere ai despre comunitate la prima vedere?: Este o comunitate foarte tare.
8. Ce alte jocuri mai joci?: League Of Legends , SA:MP am jucat, CS:GO am jucat , dar acum doar Minecraft si League Of Legends.
9. Cum te-ai descrie în câteva cuvinte?: De treaba, glumet si vulcanic :D.
10. O poză cu tine (opțional): Nu as vrea sincer.
11. Alte precizări: Bun, in legatura cu numele, stiu ca nu are nici o legatura, dar... Mi-a placut numele asta, l-am vazut pe net, si am zis dc nu, o sa fac in curand o cerere de shimbare UserName <3
Nissan GTR <3

Re: Prezentare IvanNikolaev

salz
== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ==
====== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ======

========== OWNER & STAFF-MANAGER ==========

Bine ai re/venit !
</center> -=-=-=-=[-]=-=-=-=-

"If every fool would
wear a crown,
we would all be kings.''

-=-=-=-=[-]=-=-=-=-

Manager Global - Fun.MultyPlay.Ro

-=-=-=-=[-]=-=-=-=- <center>

Prezentare IvanNikolaev

Nick Cs: Mouse
Cati Ani ai: 26 ani
Ocupatie: Tehnician inscriptionari, imprimari, serigrafie, design echipamente si materiale sportive
Steam: ON
Anii jucati: 14 ani
Ce altceva ne mai poti spune despre tine : Sunt o fire sociabila si constructiva, ambitios si cu simtul umorului. Imi doresc o colaborare cat mai lunga in aceasta comunitate care imi inspira incredere si sper ca voi putea sa-mi ofer ajutorul pentru a progresa. :D
https://thefreehreportonpsu.com/noocube-review/

byronVob scrie:
14 Mai 2019, 13:37
Nick Cs: Mouse
Cati Ani ai: 26 ani
Ocupatie: Tehnician inscriptionari, imprimari, serigrafie, design echipamente si materiale sportive
Steam: ON
Anii jucati: 14 ani
Ce altceva ne mai poti spune despre tine : Sunt o fire sociabila si constructiva, ambitios si cu simtul umorului. Imi doresc o colaborare cat mai lunga in aceasta comunitate care imi inspira incredere si sper ca voi putea sa-mi ofer ajutorul pentru a progresa. :D
Nu aici iti faci prezentarea, in prezentarea altcuiva, trebuie neaparat sa faci tu un topic al tau, si sa respecti un regulament!
</center> -=-=-=-=[-]=-=-=-=-

"If every fool would
wear a crown,
we would all be kings.''

-=-=-=-=[-]=-=-=-=-

Manager Global - Fun.MultyPlay.Ro

-=-=-=-=[-]=-=-=-=- <center>

:tc:
== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ==
====== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ======

========== OWNER & STAFF-MANAGER ==========
Închis

Înapoi la “Bine ați venit!”