Cerere UnBan _crash

1. Numele tău: Locoman Catalin
2. Nickname-ul tău: _crash
3. Cine ți-a dat ban?: Kanneki
4. Cu ce motiv ai primit ban?: Hack, cu toate ca nu aveam hack.
5. Dovadă: https://imgur.com/QKHJUjQ
6. Pe ce secțiune?: ThePit
7. Alte precizări?: Eu nu am cont premium, asa ca folosesc TLauncher pentru a juca minecraft. Versiunea pe care ma jucam la momentul banului era Minecraft Optifine 1.8.8 vanilla. Sper sa m acredeti, daca aveti nevoie de alte dovezi, am discord: ⌠_crash⌡#7338. Imi pare rau ca nu am facut cererea odata ce am luat ban. MA facut-o cu cateva ore mai tarziu deoarece picase curentul aici in CHisinau si nu lucra calculatorul.
"Vezi să ai o limită în tot ce faci, în ce zici. În goana spre nicăieri, dac-ai căzut, nu te ridici. Viața-i doar o cursă, deci grăbește-te încet. Viteza ucide, tu ești cel care decide!"
Imagine

Re: Cerere UnBan _crash

Reclamatul are 24 de ore sa aduca dovada pentru banul acordat!
====== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ======
=============== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ================

========== ADMINISTRATOR & STAFF-MANAGER ==========

Re: Kanneki

In hub aveam 23 fps pentru ca sunt multe hollograme si pc-ul meu nu tine, pe ThePit aveam cam 55 fps, plus ca dadeam nu numai eu in tine, dar si Reflex, si cum puteam sa schimb pe pc-ul meu versiunea de mc in ma iputin de 1 minut? Calculatorul meu abia daca are Windows 7, la inceput era XP, asa ca sper sa ma credeti. Nu am nici un fel de auto clicker, absolut nimic...
"Vezi să ai o limită în tot ce faci, în ce zici. În goana spre nicăieri, dac-ai căzut, nu te ridici. Viața-i doar o cursă, deci grăbește-te încet. Viteza ucide, tu ești cel care decide!"
Imagine

Fps-urile nu afecteaza cate cps-uri,si in 10 secunde poti inchide autoclicker-ul...
Si nu cred ca te afecteaza hologramele din hub deoarece hologramele NU POT afecta fps-ul (nu sunt plasate ca niste entitati, numai ca niste NPCs, care nu te afecteaza cu nimic).
Ah, si iti spun eu acum, nu mai inventa scuze, faptul ca foloseai 1.8.8 Optifine Vanilla deja arata faptul ca jucai cu hack, deci te-ai dat de gol (deoarece orice hack nesubtil e facut pt 1.8.8), si ce mi-ar lipsi acuma e sa te vad pe tine incercand sa ma contrazici cand stii ca am dreptate.
Si sa inteleg, a mers curentul cand ai facut pvp, dar nu a mers FIX o secunda dupa ce ti-ai luat ban ca sa nu poti face poza? Si pc-ul a mers cu un minut inainte sa faci pvp si nu ti-a mai mers FIX dupa ce ti-a dat ban? Nu stiu ce incerci sa acoperi aici,deoarece nu merge.

:contra:

:contra:

Mai tre sa spun? (Motive sus)
"Am fost.Am dat, Am plecat"

Staff, Admin, Fun.MultyPlay.Ro

SeptyIsHere#7661 Contact Discord.

𝒮𝒶𝓁𝓊𝓉𝒶𝓇𝒾
=== 𝒮𝑒𝓅𝓉𝓎 🎀

Re: 10bs

Am zis că nu a mers curentul încât să fac cererea UnBan, am facut-o mai pe seară, şi nu înţeleg de ce unii membri ce fac parte din Staff-ul serverelor mai mari refuză categoric să creadă jucătorii... Am fost şi încă fac parte din Staff pe alte 2 servere, şi ar trebui să se ţină cont şi de părerea jucătorilor. Ştiu chestia cu ,,Eu sunt Staff, trebuie să îmi ajut colegii.", dar e chestia că nu toţi jucătorii mint, şi de ce trebuie să aştept 7 zile pentru a reintra pe una dintre secţiunile dintre care îmi plac, dacă nu sunt vinovat de absolut nimic. Şi nu e prima dată, am mai luat odată ban tot pe degeaba de la RedShadow, tot cu pretextul de ,,Hack", pentru că am câştigat în 1v1 iar ea avea armură de diamond. Nu învinovăţesc pe nimeni, şi eu mă enervez şi vreau să le dau ban celor de pe kit battle care îmi pare că au hack, dar nu ai ce sa faci. Şi eu mă enervez când pierd, dar măcar odată, ţineţi cont şi de părerea mea, şi daţi-mi UnBan, vă fac partajare pe discord şi cu versiunile mele de Minecraft dacă vreţi. Sper să ma credeţi, dacă nu, mai aştept 7 zile, nu mor dacă aştept. <3 MultyPlay Community
Imagine

Sincer Din videou' tau nu vad nici pic de hack/autoclicker tu habar n-ai de pvp,Staffu' multyplay da multe banuri gresite
Închis

Înapoi la “Cerere UnBan”