Re: Cadou

Ai facut tu imaginea? Ca daca nu sunt destul de sigur ca nu se pune ca cadou ci a poza random luata de pe net.
=========================== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ===========================
===================================== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight =====================================

=============================== ADMINISTRATOR & STAFF-MANAGER ===============================

Nu, nu e facuta de el.
El cere creatii de la noi, deci nu cred ca e facuta de el. +poza e editata prea bine, nici eu nu ma pricep atat de bine.

Cred ca am vazut-o pe google acum cateva zile ;))
ADMINISTRATOR GLOBAL& MODERATOR Forum

:))
Alpha01

Pentru probleme nu ezitati sa ma anuntati pe discord: Alpha01#8514
========================Operator Global========================

:tc:
=========================== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ===========================
===================================== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight =====================================

=============================== ADMINISTRATOR & STAFF-MANAGER ===============================
Închis

Înapoi la “Cadouri”