Re: Reclamatie SKUAT

pro.png
pro.png (27.21 KiB) Vizualizat de 103 ori
Dovada este clara.
Ultima oară modificat 14 Iun 2019, 20:41 de către _crash, modificat 1 dată în total.
"Vezi să ai o limită în tot ce faci, în ce zici. În goana spre nicăieri, dac-ai căzut, nu te ridici. Viața-i doar o cursă, deci grăbește-te încet. Viteza ucide, tu ești cel care decide!"
Imagine

:pro: sa nu va concentrati pe aim-ul lui GetB4ck, concentrati-va pe aim-ul lui SKUAT, se vede clar ca are aim-assist.
Se mai poate vedea asta deoarece nu cred ca are el aim-ul asta de perfect incat sa dea cuiva 1 hit aproape imposibil de dat in timp ce B4ck cade jos.
De asemenea,cumva da hituri desi nu se uita pe GetB4ck si cumva e inaintea lui cu aim-ul (adica stie FIX unde o sa se duca fix cand da hitul si il urmareste
cu cursorul la fiecare hit).
Tipul e prea blatant(se vede si in filmare), iese de fiecare data cand intru on (probabil frica sa nu-I fac control) si trebuie cineva sa scape de oamenii ca el.
Ultima oară modificat 14 Iun 2019, 20:59 de către 10bs_, modificat de 2 ori în total.

:pro: Mai usor cu Hacku' Skuat
"Am fost.Am dat, Am plecat"

Staff, Admin, Fun.MultyPlay.Ro

SeptyIsHere#7661 Contact Discord.

𝒮𝒶𝓁𝓊𝓉𝒶𝓇𝒾
=== 𝒮𝑒𝓅𝓉𝓎 🎀
Închis

Înapoi la “Reclamații”