frogon123

1. Nickname-ul tău:simion1919
2. Nickname-ul reclamat:frogon123 si alte 2 persoane
3. Ce grad deține acesta?:admin
4. Ce a făcut reclamatul?:era pe vanish , a dat tp la mine m a vazut cu itm op si m a omorat , eu faceam in cartier deoarece el ne raidase lafel cu abuz tp si vanish
5. Pe ce secțiune?:factions
6. Dovadă (screenshot / video):am screenshoturi dar nu stiu cum sa le pun
7. Alte precizări?:A dat si ban lui gabiu ca el facuse pvp cu el , gabiu aproape il batuse , ii sparsese casca si buti si el dintr o data a dat vanish si a disparut si dupa si a pus itml undeva si s a omorat sa imi arata ca a pierdut power si da warn , mute , ban fara motiv

Re: frogon123

Ne-a dat tpahere "prietenul" tau swampie la tine si am putut sa te omoram :D si cand ti am dat raid la baza am primit coordonatele de la zk_yt (noscope) care au fost cumparate cu 100k.
frogon123 a fost aici...

Admin Global.. "Asa ca taci in p**a mea"

Fun.Multyplay.ro

1. Nickname-ul tău:gabiu
2. Nickname-ul reclamat:frogon123
3. Ce grad deține acesta?:admin
4. Ce a făcut reclamatul?:Faceam pvp cu el pe claimul meu , ii sparsesem buti si casca si si inainte sa moara a disparut ori cu vanish oricu alt mod de a abuza , prima data a zis ca a dat perla , dupa ca a murit si dupa ce a zis si a pus itml undeva si s a omorat
5. Pe ce secțiune?:factions
6. Dovadă (screenshot / video):am multe screenshoturi dar nu stiu sa le pun
7. Alte precizări?:a mai abuzat dand mute , warn si ban , mi a dat ban pe gabiu ca nu aveam disc

Si nu dau ban fara motiv daca vrei sa pun link de la video trb sa-mi faci alta reclamatie sau sa imi zica un manager+ sa postez dovada cu motivul pentru care ti am dat ban
frogon123 a fost aici...

Admin Global.. "Asa ca taci in p**a mea"

Fun.Multyplay.ro

:contra:
1. N-AI dovada, vorbesti fara sa poti dovezi ceva
2. PT a "se pune" adica a primii rezultatul la final, trebuie sa faci 2 reclamatii
3. A primit coordonatele de la Shift
"Am fost.Am dat, Am plecat"

Staff, Manager, Fun.MultyPlay.Ro

SeptyIsHere#7661 Contact Discord.

𝒮𝒶𝓁𝓊𝓉𝒶𝓇𝒾
=== 𝒮𝑒𝓅𝓉𝓎 🎀

Nu ai dovezi si faptele au fost explicate :tc:
== Daca ai nevoie de ajutor ma puteti contacta la adresa de discord fastaslight#7633 ==
====== sau ma puteti cauta pe server cu comanda /find fastaslight ======

========== OWNER & STAFF-MANAGER ==========
Închis

Înapoi la “Reclamații”