Re: [Reclamație Staff] (raduz123)

SeptyIsHere scrie:
16 Aug 2019, 02:11
xQwErTy1337 scrie:
16 Aug 2019, 02:09
Radu scrie:
16 Aug 2019, 02:05
lucian... daca acuma in momentu asta iei o poza din regulament unde zice ca sanctiunea e data numa si numa daca cel care a luat mesaju e deranjat, eu ma las de mc acuma
A injurat intr-un MESAJ PRIVAT, cel care i-a dat mute nu trebuie sa vada acel MESAJ PRIVAT, dar daca staff-ul spioneaza playerii in halul asta.. ce sa zic
1 e un regulament acolo pus, citește l pe tot , ce spionează voi folositi limbaj pe msg, daca unu vrea sa te înjure hai sa o facă în msg și să nu plătească NIMIC , nu?
Daca te injura si te simti asa de ofensat exista /ignore :)
Si aici nu era cazul sa ma injure, si-a exprimat opinia despre cat de incompetenti sunt unii din staff

Radu scrie:
16 Aug 2019, 02:14
ca a facuto sua nu la noi pe sv nua veti voie nici in mesaj privat. deasta am comanda sa le vad, ca nimeni sa nu injure pe privat
"ca a facuto sua nu la noi pe sv nua veti voie"
Sa-mi traduca cineva ce spune, va rog...

xQwErTy1337 scrie:
16 Aug 2019, 02:16
Radu scrie:
16 Aug 2019, 02:14
ca a facuto sua nu la noi pe sv nua veti voie nici in mesaj privat. deasta am comanda sa le vad, ca nimeni sa nu injure pe privat
"ca a facuto sua nu la noi pe sv nua veti voie"
Sa-mi traduca cineva ce spune, va rog...
Acuma te duci la chestii de genu? Mai eu macar stiu regulamentu. Lucian tot zice cat de incompetent sunt dar si cand iam zis ce numar din regulament zice despre pm si limbj, si chiar si dupa ce kewin ia dat linia cu copy si paste el tot staff hunt vrea sa faca totul care a pronit dela silentprex si abuzu lui. Eu am tot dreptu sa vad mesaje privat si nu tu alegi daca le vad sau nu. Invata prima oara sa respecti membri staff si a doua oara invata ca nu esti tu care decide ce pot sa fac si ce nu. Reclamatia asta e o prostie
Imagine
Închis

Înapoi la “Reclamații”