[Nu se ocupa de Chat] KeWiNx

1. Nickname-ul tău: Bannyxon_102rus
2. Nickname-ul reclamat: KewINx
3. Ce grad deține acesta?: HELPER
4. Ce a făcut reclamatul?: Nu se ocupa de chat . unu ii cerseste chiar lui si ii si spune asta si nu ii da mute.
5. Pe ce secțiune?: 1.12
6. Dovadă (screenshot / video): https://imgur.com/a/sBPCtcD
7. Alte precizări?: "noi ne ocupam"
Imagine

Re: [Nu se ocupa de Chat] KeWiNx

Bai frate sa ma bata mama , sunteti ultimii ratati , vedeti c-a facut o greseala , e nou si direct "PRO ! AI DREPTATE" .

:contra: C-asa vreau eo , si oricum daca ia ceva e 1/3 neocupare chat , nu 1/3 warn . La 3/3 neocupare chat va lua warn. Staff unit am zis , ca sunt obsedati de mesaje pe forum n-am mai zis. Judecati drq inainte sa dati pro ca ratatii , ca daca ia el warn nu va incalzeste cu absolut nimic , si repet , e nou in staff.

Re: [Nu se ocupa de Chat] KeWiNx

RonaldoNcs scrie:
16 Aug 2019, 08:08
Bai frate sa ma bata mama , sunteti ultimii ratati , vedeti c-a facut o greseala , e nou si direct "PRO ! AI DREPTATE" .

:contra: C-asa vreau eo , si oricum daca ia ceva e 1/3 neocupare chat , nu 1/3 warn . La 3/3 neocupare chat va lua warn. Staff unit am zis , ca sunt obsedati de mesaje pe forum n-am mai zis. Judecati drq inainte sa dati pro ca ratatii , ca daca ia el warn nu va incalzeste cu absolut nimic , si repet , e nou in staff.
:tc:
Închis

Înapoi la “Reclamații”